פתרונות פלא להעלמה וטשטוש קמטים

הזרקת חומרים על בסיס רעלן בוטוליניום הוא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר כיום בעולם כולו. הטיפול מיועד להעלמת וטשטוש קמטים והרמה קלה של אזור השליש העליון של הפנים: מצח, מעל האף ומסביב לעיניים.

רעלן בוטוליניום מאושר לשימוש לצרכים קוסמטיים, מזה למעלה מעשור, על ידי משרד הבריאות, בטוח לחלוטין וכמעט אין לו תופעות לוואי. החומר פועל על עקרון של שיתוק עדין של שרירי ההבעה בפנים ועל ידי כך ריכוך הקמטים שהם יוצרים וקבלת החלקה זמנית של האזור המטופל ובכך למעשה מעלים את הקמטים.

במידת הצורך, מתבצע לאחר טיפול ברעלן בוטוליניום, טיפול משלים של חומר מילוי שמעניק נפח לאזור ספציפי.

חומר מילוי נותן תוצאות טבעיות ומידיות, ובאמצעותו ניתן `לפסל` את הפנים, למלא קמטים ושקעים לא רצויים לפי תכנון המותאם לתווי הפנים האידאליים. לשלב באופן נכון בין טיפולים  להרפיה של שרירי הפנים וחומרי המילוי, היא זו שמביאה לתוצאות מרשימות, ביצירת מראה פנים צעיר יותר בתוך שמירה על הבעה טבעית.

אלמנטים חשובים

בטיפול בקמטים ובקמטוטים הם התאמת החומר לסוג העור, לעומק הקמט ולמיקומו, בחירת טכניקה מתאימה והתייחסות למכלול האזור המטופל. בכדי להגיע לתוצאה אסתטית יפה של הפנים יש למלא את רקמות השומן העמוקות ולא רק את הקמטים עצמם. היכולת לאבחן ולשלב באופן נכון בין הזרקות חומרים להרפיית שרירי פנים וחומרי המילוי היא זו שמביאה לתוצאות מרשימות

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי האסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

הטיפול בדרך כלל נמשך בין 20-30 דקות בממוצע. הכאב בזמן ההזרקה הינו מינימלי, ע"מ להקל על הלקוח ולמען נוחיותו, באפשרות הרופא המטפל להשתמש באלחוש מקומי או הרדמה מקומית. צורת מילוי כל קמט תראה רק לאחר מספר ימים עד שבועיים.

שימוש בחומצה היאלורונית נפוץ ביותר ובטוח בשימוש, אם כי יש גם התוויות נגד:
– אין להזריק חומצה היאלרונית בזמן הריון והנקה
– בנוכחות תהליכים דלקתיים חריפים: מחלות זיהומיות, הרפס פעיל,
– סכרת לא מאוזנת,
– מחלות המלוות בעליית חום, מחלות אוטואימוניות, דלקת עור אלרגית, פסוריאזיס
– עור פצוע ( שפשופים, חתכים, חבורות, נטייה ליצירת צלקת קלואידית )
– טיפול בחומרי מילוי לא נספגים – הזרקות סיליקון
– לא ניתן לבצע את ההזרקה אם המטופל נוטל תרופות מדללות דם (אספירין, קומדין,    פלביקס)
– כמובן שהטיפול אסור בתכלית אם ידוע שיש תגובה אלרגית לחומצה היאלורונית

הדבר תלוי בגיל, באיכות החומר, בסגנון החיים, בהרגלים האישיים, איכות העור ובאזור ובעומק ההזרקה. האפקט נמשך בין 6-18 חודשים ומקרים מסוימים אף יותר.