פיסול אף – לעצב את האף ללא ניתוח

אם אתם לא מרוצים ממראה האף שלכם, אם אתם חושבים על ניתוח אף, אך פוחדים מהטיפול הכירורגי הפולשני, תשמחו לדעת כי קיימים טיפולים לפיסול האף שאינם כרוכים בהליך כירורגי כואב ובר סיכון. עיצוב האף שלא באמצעות ניתוח נעשה באמצעות חומרי מילוי המוזרקים בצדי האף או על גבי האף.

טיפול זה נותן מענה מצוין לתיקון פגמים קטנים באף כמו אף נשרי, אף עקום, אסימטריה, חיזוק עור רופף בקצה האף, תיקון ליקויים לאחר ניתוח, דבשת קטנה בחלק האחורי של האף ועוד.

אלו עוד שינויים קלים המתבצעים ללא התערבות או שינוי במבנה עצמות האף.
כדי להצליח בטיפול חובה לבחור רופא אמין ובעל ניסיון, חוסר ניסיון עלול להביא לסיבוכים ולתוצאות פחות טובות !

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי האסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

פעולה זאת אינה מהווה חלופה אולטימטיבית לפעולה כירורגית כי תיקון/שינוי אף ללא ניתוח, נועד לתקן רק פגמים קטנים כגון: אף נשרי, אף עקום או אסימטריה, חיזוק עור רופף בקצה האף, תיקון ליקויים לאחר ניתוח, דבשת קטנה בחלק האחורי של האף וכו', כל עוד מדובר על שינויים קלים ללא התערבות או שינוי במבנה עצמות האף. הטיפול כרוך באי נעימות קלה בלבד ומשך הטיפול עד 20 דקות בלבד. ניתן לחזור לשגרה באופן מידי. התוצאה נשמרת בין שנה לשנתיים.