עיבוי שפתיים למראה טבעי וחושני

יש נשים שנולדו עם שפתיים דקות במיוחד ויש נשים שמאבדות עם הגיל מ "נפח" השפתיים, אין פלא שנשים רבות חומות על שפתיים מלאות ובורקות, מאז ומתמיד שפתיים מלאות היו סמל לנשיות וחושניות. בעזרת חומצה היאלורונית ניתן לשחזר את המראה הצעיר והרענן של השפתיים ולהיראות הרבה יותר טוב.

עיבוי שפתיים תוחם את השפתיים, מדגיש את מסגרת השפתיים ומבליט את השפתיים. אם את סובלת מאי סימטריה בין השפתיים, אם שפה אחת עבה והשנייה דקה, מילוי השפתיים יתקן את חוסר ההתאמה בין השפתיים ויגרום לשפתיים שלך להיראות יפות ומושלמות.

עיבוי שפתיים מוסיף נפח לשפתיים. מילוי השפתיים יעלים קמטים וקמטוטים מעל השפה ובזוויות הפה האופייניים לנשים מתבגרות ולנשים מעשנות.

רופא מקצועי ידע להקפיד על התאמת הפרופורציה בין השפה העליונה והשפה התחתונה כך שהשפתיים ייראו יפות, חושניות וטבעיות.

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי האסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

פעולת מילוי השפתיים היא לא פעולה כירורגית ולא כרוכה בניתוח. אפשר למלא את השפתיים במספר חומרי מילוי, הכול בהתאם למצב השפתיים ולרצון המטופלת. עיבוי שפתיים הופך גם שפתיים צרות ודקות לשפתיים יפות וחושניות. החומצה ההיאלורונית היא החומר הנפוץ ביותר כיום למילוי שפתיים, היא אינה מזיקה לגוף ולעור ויוצרת מראה טבעי שאינו מסגיר את הטיפול האסתטי שעברתן. זהו טיפול פשוט ונוח, התאוששות מהטיפול מהירה ותופעות הלוואי נדירות. הזרקת חומר מילוי מעניקה תוצאה מידית הנשמרת בין ארבעה לשמונה חודשים.