מתיחת פנים בעזרת חוטים

הטיפול מתאים לאנשים בני שלושים ומעלה. טכניקת החוטים היא מתיחת פנים טבעית ללא צורך בניתוח פולשני. שיטה מדהימה המציעה מתיחת פנים באמצעות חוטים לחידוש העור ושכבות התמיכה שלו, ללא סימנים, ללא כאבים, ללא צורך בהחלמה וללא שימוש בסכין, עם תוצאות מידיות לאורך זמן. שימוש בחוטים קיים בטיפולים אסתטיים שנים רבות, בשנים האחרונות חל שימוש בחוטים נספגים.

שתמשים בסוגים שונים של חוטים בהתאם לציפיות של המטופל, ישנם חוטים נספגים ואינם נספגים. מטרתם לספק מענה למתיחת הפנים וללא ניתוח. פרוצדורה זו לא אגרסיבית ומעניקה תוצאות נאות לעין ומידיות. כעת ישנה אלטרנטיבה עדינה ונוחה יותר לנשים השוקלות אם לבצע ניתוח מתיחת פנים. ניתן לקבל אפקט מתיחה ניכר ואף לשלב טיפול זה עם טיפולי אנטי אייג'ינג.

בשיטת FINE LIFT מחדירים מזו-חוטים זעירים ומסיסים אל רקמת העור באזורי הפנים של עור מקומט, נפול או רפוי, כגון לחיים, פה, קו הלסת, צוואר, עפעפיים, צדדי הפה, מצח, צוואר וכדומה. הטיפול של מתיחת הפנים בחוטים אינו כולל הרדמה מלאה וחתכים, אלא מתבצע באמצעות החדרתם של חוטים קטנים וזעירים אל תוך רקמות העור. החוטים הזעירים מעודדים ייצור קולגן, ומאפשרים מעבר למתיחת העור בכיוון הרצוי ובנוסף מייצר נפח.

טיפול הטאץ' ליפט – Touch Lift.
הטיפול מתבצע באמצעות חוטים מתמוססים ולא מתמוססים. השיטה זו מציעה מתיחת פנים באמצעות חוטים המוחדרים בקומות עיקריים: הרמת גבות, הבלטת לחיים, הרמת הלחי התחתונה ומתיחת צוואר. למעשה אין פיתרון טוב יותר מעבר לחוטים לקו הלסת תחתונה עם נפילת עור ("בולדוגים") ולצוואר, למעט ניתוח של ממש. חומרי המילוי לא יעילים באזורים האלו. בהרמת גבות , במידה והחומצה לא הועילה במאום ואין רצון או יכולת לעבור ניתוח הרמת גבות החוטים הינם פיתרון מצוין.
בקליניקה של ד"ר צילקר מוצעים לכם חוטים בעלי תו תקן אירופאי EC ,ואישור של ה FDA- האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי.

מתיחת פנים ללא ניתוח

תהליך ההזדקנות ידוע כאירוע טבעי – ביולוגי המתרחש בגוף האדם ודורם להתנוונות הרקמה הרכה לאובדן מתח ( "טונוס") ושלמות המבנה הגנטי . על הפנים, התהליך נראה על ידי נפילה לא אחידה של רקמת השומן הנמצאת למעלה ולצד קמטי הבעה, מעלה מהגבות, ובצידי הפה, בסנטר ומתחתיו.

מחקרים שנעשו לאחרונה מראים שהתפקיד המוביל בהתדרדרות הרקמות הרכות מוצג על ידי superficial musculo aponevrotic system ( smas) אשר במספר מקומות מחובר עם העצם והעור. האזורים האלה הם המחזיקים את הרקמות הרכות שמסביב. עם הגיל, החיבורים האלה מחלשים וזה מוביל להופעה הדרגתית של החריץ הדמעתי, החמרת קמטי הבעה וקמטי הצב.

זה כבר זמן רב שכירורגים פלסטיים מבצעים ניתוחים להרים ולמתוח את רקמות רכות מתחת ה-SMAS. במקביל הרפואה האסטטית פתחה טכניקות פולשניות פחות כדי לתת מראה צעיר יותר לפנים ולצוואר ומומחים התחילו להשתמש בפילינגים שונים , הזרקות שונות ברקמות הרכות חיזוק על ידי חוטי זהב מיוחדים.לכל אחת מהשיטות הנ"ל חסרונות משלה.

הטיפול החדש על ידי חוטי " אפטוס" מאפשר לטפל בפציינטיות שסובלות מנפילת הרקמות הרכות בפנים, הופך את התהליך הכירורגי לפשוט יותר ומפחית את המשך זמן ההחלמה.

מכשור ושיטה מתיחת פנים ללא ניתוח:

ביצוע הרמת ומתיחת הרקמות-הרכות על ידי חוטים מיוחדים מאפשר יצוב אסטטי יותר של הרקמות. משנת 1999 , משתמשים בחוטים בשם "אפטוס" ( שם הפטנט) שהם עשויים מחוט תואם ביולוגי פולי- פרופילן ( בשימוש כבר עשרים שנה בכירורגיה כללית) ומיוצרים עם שיניים דו-כיווניות חדות.
החוט " אפטוס" קיבל תו-תקן ארופאי ( CE), בארצות הברית FDA וגם אישור משרד הבריאות ישראל. אחרי הכנסת החוט מתחת לעור החוט אוחז את הרקמה, מקבע תווי פנים חדשים ומונע נפילת הרקמה מחדש.

טכניקה מתיחת פנים ללא ניתוח

לאחר סימון האזוריים , מבצעים הרדמה מקומית בעזרת לידוקיין (Lidocainc). מחדירים מתחת לעור מחא לפי הסימן מנקודת הכנסה עד לנקודת היציאה. מכניסים את החוט דרך חור המחט, מסירים את המחט ובו זמנית מרימים באופן ידני את הרדמות הרכות לפי הצורך. הרקמות הרכות נשארות באותו מקום על ידי החוט שאוחז אותם ולא מאפשר להם ליפול מחדש. מספר החוטים שצריכים כדי להרים את הרקמות שונים מאזור לאזור. בד"כ , צריך 2 או 3 חוטים בכל צג לאזור אחד.

 מתיחת פנים ללא ניתוח בעזרת חוטי " אפטוס" (aptos.global) אפשר:

1)      להרים את הגבות וממילא להגדיל את העיניים, להפחית את הקמטים בין בגבות, להפחית את הקמטים בצידי העיניים.

2)      להרים ולהבליט את הלחיים וממילא להעלים קמטי הבעה ונפילת זוויות הפה.

3)      לטפל בנפילת לחי תחתונה מסביב לפה ולקבל את היקף הלסת באופן חד וברור.

4)      למתוח את הצוואר.

תוצאות:
בהמשך הטיפול הקל עלולים להופיע נפיחות ושטפי דם קלים הנעלמים לאחר מספר ימים.

מחקר הכולל 350 פציינטים בגילאים שונים שעברו את הטיפול על ידי חוטי " אפטוס" קבע ש-348 פציינטיות מרוצות מתוצאות הטיפול עם התיקון הרמה 60-100% . אחרי כ 5-3 שנים מומלץ להוסיף חוט נוסף כדי לחזור לתוצאות הקודמות.

היום, על ידי טיפול קל, מהיר, בטוח וכמעט לא פולשני שלא משאיר צלקות, אפשר להרים ולמתוח רקמות בפנים ובצוואר.

במוקדם או במאוחר, כולם מסתכלים מידי בוקר במראה ומוטרדים ממראה פנים, מהזדקנות העור, צניחת השרירים ומהקמטים החורצים את עור הפנים והצוואר. כולנו היינו רוצים להצעיר את מראה הפנים ולהיפטר מהקמטים אחת ולתמיד אחת ולתמיד בדרך רצינית ואמיתית. עד היום הפתרון המקובל להזדקנות הבלתי נמנעת של פנים היה ניתוח מתיחת פנים הנחשב לאפקטיבי ביותר. ניתוח מתיחת פנים היום הליכים כירורגיים מורכבים ומסובכים המבוצעים תחת בהרדמה מלאה ודורשים זמן החלמה ארוך. מעכשיו, מהפכת ה "סופט פייס ליפטינג " שכבשה בסערה את המרכזים המובילים לרפואת יופי בארה"ב ובאירופה, הגיעה לישראל. מהיום כבר לא צריך לחשוש ממתיחת פנים ראלי ללא שימוש בסכין מנתחים ובזמן החלמה קצר ביותר.

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי אסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

לאחר סימון האזוריים, מבצעים הרדמה מקומית בעזרת לידוקיין (Lidocainc). מחדירים מתחת לעור מחט לפי הסימן מנקודת הכנסה עד לנקודת היציאה. מכניסים את החוט דרך חור המחט, מסירים את המחט ובו זמנית מרימים באופן ידני את עור הפנים. הרקמות הרכות נשארות באותו מקום על ידי החוט שאוחז אותם ולא מאפשר להם ליפול מחדש. מספר החוטים שצריכים כדי להרים את הרקמות שונים מאזור לאזור.
הטיפול אורך בין 30-45 דקות ללא כאב או כאב מינימלי
התוצאה של ההליך מורגשת מיד
ההליך אינו דורש אשפוז
בתקופה שלאחר טיפול- אי נוחות ונפיחות קלה בלבד