מזותרפיה להעלמה וטשטוש קמטים

בישראל ובעולם משתמשים בטיפולי מזותרפיה לתחומים שקשורים לאסתטיקה רפואית כאשר המזתורפיה הפכה למאוד מבוקשת בשנים האחרונות ויכולה להוות אלטרנטיבה ו/או לדחות ניתוחים פלסטיים כמו מתיחת עור פנים. משתמשים בשיטת מזותרפיה טיפולי – אנטי אייג'ינג  לקבלת מראה צעיר ורענן, למיצוק עור הפנים ולעידוד יצירה של קולגן ואלסטין.

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי האסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

בטיפולי מזותרפיה מצעירים את העור, ולאחר הטיפול הוא נראה רענן ובהיר יותר. באמצעות טיפולים אלו, משפרים לא רק את המראה אלא גם ממריצים את אספקת דם והתזונה לרקמות וכך יוצרים אפקט של מתיחה, הגברת הגמישות ושיפור משמעותי של טקסטורה ומרקם הצבע של העור תוצאות טיפולי מזותרפיה ותדירויותיו שונות מאדם לאדם. טיפולי מזו-תרפיה אינם מהווים תחליף לטיפול העלמת קמטים אלא הם משמשים נדבך נוסף בארסנל הפרוצדורות האסתטיות לחידוש, רענון, מיצוק והצערת עור הפנים.
טיפולי מזובוטוקס מבוססת על הרעיון של השפעה מינימלית באזור סיבי השרירים הבודדים הנמצאים בשכבת העור העליונה. כאמור, להזרקה  של רעלן בוטוליניום יש השפעה על סיבי השרירים הדקיקים ביותר הממוקמים בשכבה העליונה מבלי להשפיע על שרירים עצמם. היתרון הנחרץ של שימוש בשיטת מזו- תרפיה מזובוטוקס הוא האפשרות להשיג תוצאה טבעית לחלוטין. האזורים הפופולריים בהם מבצעים מזותרפיה הם :  בפנים, צוואר ואזור דקולטה (החזה), גב כפות הידיים

הדבר תלוי בגיל, באיכות החומר, בסגנון החיים, בהרגלים האישיים, איכות העור ובאזור ובעומק ההזרקה. האפקט נמשך בין 6-18 חודשים ומקרים מסוימים אף יותר.

האזור המטופל מאלחש לרוב ע"י משחת אלחוש אמלה, לאחריה מזריק הרופא את קוקטייל החומרים המתאים למטרת הטיפול, משך הטיפול הוא כ- 20 דקות במהלכו תרגישו דקירות רבות הגורמות לאי נוחות קלה. בסיום הטיפול העור יהיה אדום, נפוח, ומלא ב"חורים" שיחלימו תוך יום יומיים. יש לחזור על ההליך מספר פעמים  לקבלת תוצאה אפקטיבית, כאשר מקובל לבצע טיפול מזותרפיה אחת לתקופה של 2-3 שבועות (בממוצע 3 טיפולים אמורים להספיק אולם כמות הטיפולים תלויה במצב העור של כל מטופל). עלות כל טיפול תלוי באיכות החומרים וגודל האזור המטופל.