המסת שומן

טקסט טקסט

טקסט טקסט

טקסט טקסט

טקסט טקסט

טקסט טקסט

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי האסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

פעולת מילוי השפתיים היא לא פעולה כירורגית ולא כרוכה בניתוח. אפשר למלא את השפתיים במספר חומרי מילוי, הכול בהתאם למצב השפתיים ולרצון המטופלת. עיבוי שפתיים הופך גם שפתיים צרות ודקות לשפתיים יפות וחושניות. החומצה ההיאלורונית היא החומר הנפוץ ביותר כיום למילוי שפתיים, היא אינה מזיקה לגוף ולעור ויוצרת מראה טבעי שאינו מסגיר את הטיפול האסתטי שעברתן. זהו טיפול פשוט ונוח, התאוששות מהטיפול מהירה ותופעות הלוואי נדירות. הזרקת חומר מילוי מעניקה תוצאה מידית הנשמרת בין ארבעה לשמונה חודשים.

פעולה זאת אינה מהווה חלופה אולטימטיבית לפעולה כירורגית כי תיקון/שינוי אף ללא ניתוח, נועד לתקן רק פגמים קטנים כגון: אף נשרי, אף עקום או אסימטריה, חיזוק עור רופף בקצה האף, תיקון ליקויים לאחר ניתוח, דבשת קטנה בחלק האחורי של האף וכו', כל עוד מדובר על שינויים קלים ללא התערבות או שינוי במבנה עצמות האף. הטיפול כרוך באי נעימות קלה בלבד ומשך הטיפול עד 20 דקות בלבד. ניתן לחזור לשגרה באופן מידי. התוצאה נשמרת בין שנה לשנתיים.

לאחר סימון האזוריים, מבצעים הרדמה מקומית בעזרת לידוקיין (Lidocainc). מחדירים מתחת לעור מחא לפי הסימן מנקודת הכנסה עד לנקודת היציאה. מכניסים את החוט דרך חור המחט, מסירים את המחט ובו זמנית מרימים באופן ידני את עור הפנים. הרקמות הרכות נשארות באותו מקום על ידי החוט שאוחז אותם ולא מאפשר להם ליפול מחדש. מספר החוטים שצריכים כדי להרים את הרקמות שונים מאזור לאזור.
הטיפול אורך בין 30-45 דקות ללא כאב או כאב מינימלי
התוצאה של ההליך מורגשת מיד
ההליך אינו דורש אשפוז
בתקופה שלאחר טיפול- אי נוחות ונפיחות קלה בלבד

טיפול העלמת קמטים משמש למטרות קוסמטיות, נעשה באמצעות רעלן הבוטולינייום נמצא בשימוש טיפולים רפואיים שונים אפקט ההזרקה יראה רק לאחר שבעה עד שבועיים. בכל טיפול מוזרקת כמות מדודה מבוקרת ומדויקת על ידי רופא מומחה

הטיפול בדרך כלל נמשך בין 20-30 דקות בממוצע. הכאב בזמן ההזרקה הינו מינימלי, ע"מ להקל על הלקוח ולמען נוחיותו, באפשרות הרופא המטפל להשתמש באלחוש מקומי או הרדמה מקומית. צורת מילוי כל קמט תראה רק לאחר מספר ימים עד שבועיים

כיום ניתן להפחית קמטים וכהיות מתחת לעיניים בעזרת טיפול בחומרי מילוי מתחת לעיניים. לאחר מריחת חומר אלחוש מתבצעת טיפול באזור מרזב הדמעות. לאחר הטיפול ניתן לראות באופן מידי שינוי קל בקמטים ובפיגמנטציה. תוצאה סופית מתקבלת לאחר כחודש. העור מתחת לעיניים הינו העור העדין ביותר בגוף, לכן יש סיכוי שלאחר ההזרקה ייווצרו שטפי דם ובצקות. מומלץ בימים שלאחר ההזרקה למסז' את המקום עם קרם עיניים

שימוש בחומצה היאלורונית נפוץ ביותר ובטוח בשימוש, אם כי יש גם התוויות נגד:
אין להזריק חומצה היאלרונית בזמן הריון והנקה;
בנוכחות תהליכים דלקתיים חריפים, מחלות זיהומיות, הרפס פעיל, סכרת לא מאוזנת, מחלות המלוות בעליית חום, מחלות אוטואימוניות, דלקת עור אלרגית, פסוריאזיס; נטייה ליצירת צלקות keloid) ) עור פצוע (שפשופים, חתכים, חבורות, וכו' )
מחלות דם המתאפיינות בירידה בשיעור או הפרעה בקרישת דם. כמו כן, לא ניתן לבצע את ההזרקה אם המטופל נוטל תרופות מדללות דם (אספירין, קומדין, פלביקס…)
כמובן שהטיפול אסור בתכלית אם ידוע שיש תגובה אלרגית לחומצה היאלורונית.