אנטי איג'ינג לכפות ידיים

גם האישה המטופחת ביותר לא תוכל להסתיר את גילה האמתי, כאשר תחשוף את כפות ידיה…

למה כפות הידיים מזדקנות מהר יחסית?

עור הידיים חשוף לגורמים חיצוניים ושליליים רבים: שינויים במזג אוויר, הפרשי טמפרטורה קיצוניים, רוח ושמש, חומרי ניקוי ביתיים ואחרים, שימוש במים קשים באיכות לא טובה ועוד. גורמים נוספים התורמים להזדקנות מוקדמת של עור הידיים הם: העור באזור גב כף היד הוא דק מאוד, מכיל מספר מצומצם של בלוטות חלב שיוצרים שכבת מגן המגנה על איבוד הלחות ושכבת השומן בו נוטה לאבד נפח עם השנים. עם הזמן, הידיים בדיוק כמו הפנים, חשופים להשפעות המזיקות של הסביבה ולכן, גם שימוש בתכשירים קוסמטיים המעולים ביותר וטיפוח מוקפד, לא יוכלו להסתיר את עקבות הגיל.

 כיצד ניתן לשפר את מראה כפות הידיים ולשמור על מראה צעיר ורענן?

כיום ניתן לבצע הליכים יעילים ביותר כגון הזרקה של חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) במטרה להיפטר מקמטים, קמטוטים וקפלים בידיים. כמו כן, ניתן לטפל ולהשיג אפקט של עור חלק יותר, מילוי הנפח ועל ידי כך טשטוש וורידים בולטים והסרת הסימנים הראשונים של הזדקנות עור וכתמי פיגמנטציה. הטיפולים תורמים למראה צעיר יותר, רך וגמיש יותר ומחזירים לעור הידיים את מאזן הלחות הטבעי.

מדוע לבחור בי?

ד"ר צילקר זאב בעל תעודות וותק של שנים בכירורגיה וניתוחים, מבצע את כל טיפולי האסתטיקה בעזרת חומרי גלם איכותיים ביותר שיש כיום בשוק ובעלי אישור משרד הבריאות.

תמונות לפני אחרי:

שאלות תשובות בנושא:

יום ניתן לבצע הליכים יעילים ביותר כגון הזרקה של חומרי מילוי (חומצה היאלורונית) במטרה להיפטר מקמטים, קמטוטים וקפלים בידיים. כמו כן, ניתן לטפל ולהשיג אפקט של עור חלק יותר, טשטוש וורידים בולטים והסרת הסימנים הראשונים של הזדקנות עור וכתמי פיגמנטציה. הטיפולים תורמים למראה צעיר יותר, רך וגמיש יותר ומחזירים לעור הידיים את מאזן הלחות הטבעי.
הטיפול בכפות הידיים אינו קבוע. השפעת הטיפול מתמשכת בעקבות השפעתו של חומצה היאלורונית שבחומר על ייצור חומרים טבעיים בכפות הידיים, כמו קלוגן. זמן ההשפעה משתנה ממטופל למטופל, על פי קצב חילוף החומרים שלו. לאחר שחולפת השפעת הטיפול, יכולים המטופלים לעבור טיפול נוסף על מנת לשחזר שוב את התוצאות

הטיפול נעשה באמצעות הזרקה של חומרי מילוי וחומצה הילארונית, באמצעות קנולה, החומר מוחדר באופן ישיר לגב כף היד. הטיפול יעניק מראה מלא וצעיר  יותר לכף היד- ללא קמטים וללא ורידים בולטים.
הטיפול להצערת הידיים ניתן רק על ידי רופא מומחה בתחום האסתטיקה.
הטיפול אורך כ-20 דקות, כאשר מיד בסופו כבר ניתן לראות את ההשפעה הראשונית על כפות הידיים ולאחר מספר ימים אפשר לראות את התוצאה הסופית של כפות ידיים- עגולות וצעירות יותרו